Словацький реформатор пояснив, чого Україні не вистачає для успішних змін

138
Відомий словацький реформатор, а нині радник Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана Іван Міклош заявив, що українській владі для успішних змін не вистачає політичної волі.

12 жовтня у Києві відбувся шостий національний експертний форум, під час якого міністри, політики та експерти обговорювали енергобезпеку, роль України на міжнародній арені та децентралізацію.
У рамках заходу стратегічний радник з реформ при Кабінеті Міністрів Іван Міклош висловив думку, що для рішучих перетворень Україні бракує політичної волі. Крім того, за його словами, після Революції Гідності Верховна Рада підтримала лише третину реформаторських пропозицій від уряду. 
Також він наголосив, що одними з основних проблем нашої держави нині судова система та верховенство проблема. «Дісталося» від Міклоша і мораторію на продаж землі, що, на його думку, є величезними коштами для людей і держави. Більше того, цим рішенням незадоволений Міжнародний валютний фонд. 
Крім того, під час форуму експерти значну увагу приділили необхідності реформувати енергоринок відповідно до ринкових цін, оскільки у зв’язку з тим, що в державі немає конкуренції, споживач не може обрати собі постачальника послуг. Останні, до того ж, лише скаржаться на зношеність тепломереж. Про це йдеться у сюжеті 24
«Це саме той баланс, який ми бачимо в Європі. Коли реально проходить реформа, є реально ліберальний ринок. Я сам собі змінив постачальника газових послуг у власному будинку. До речі, без проблем», – зазначив радник із питань енергетики при Кабінеті Міністрів України Карел Хірман.

Коментарi

Коментарiв