Олланд пригрозив Путіну новою зброєю для України і її членством у НАТО

243
Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що в разі чергових «вибриків» Президента РФ Владіміра Путіна Україні буде надано нове озброєння і членство в НАТО.

Олланд наголосив, що якщо Путін «що-небудь іще» зробить в Україні, то Україна отримає зброю і стане членом НАТО. Про це інформує 5 канал.
«Я думаю, інтерес Путіна полягає в тому, щоб продемонструвати прозорливість, заспокоїти гру, привласнити те, що він уже взяв (Крим) і більше там (в Україні) нічого не робити. Якщо він там ще що-небудь зробить, тоді будуть ще санкції, Україні поставлять зброю, і вона увійде в НАТО», – заявив французький лідер.
Відповідаючи на питання про те, чи зберіг Президент Франції довіру до Путіна через три тижні після підписання других Мінських домовленостей, він підкреслив, що в цій ситуації говорити «довіра» – це занадто голосно.
Додамо, Олланд продовжує сподіватися, що переговори в «нормандському форматі» допоможуть домогтися миру, але при цьому він з прагматичних міркувань не виключає ймовірність запровадження нових санкцій і поставок Україні зброї.

Коментарi

Коментарiв