Заспокойте, заради Бога, Савченко, – громадський діяч

267
Політик, громадський діяч Дмитро Співак гостро прокоментував промову народного депутат України Надії Савченко з трибуни ПАРЄ.

«Після невеликої перерви, наша «незламна» героїня і «надія нації» Надія Савченко видала черговий шедевральний спіч. Цього разу з трибуни ПАРЄ. Всі вже звикли до постійних дурниць і неадекватної поведінки льотчиці. Але цього разу вона перевершила всі очікування. Навіть європейські політики в шоці від таких перлів», – наголосив Дмитро Співак.
Він нагадав, що під час виступу вона зізналася у візиту «в гості до своїх мучителів і наглядачів», які тримали її в полоні.
«У гостях, розумієте. Чи то «ЛНР», чи то в «ДНР». Розмовляла з ними в дружній атмосфері і з’ясувала, що багато хто шкодує (виявляється!!!) про свої злодіяння і злочини і хочуть повернутися на Батьківщину. Ось так, ні багато ні мало. Після всього почутого, думаю всі наші воєначальники і представники всіх спецпідрозділів і антитерористичних груп повинні від сорому згоріти. І це як мінімум», – зауважив у статті для InfoResist політик.
«Виявляється, наша Надя запросто потрапляє в саме лігво «ворожій території» і прекрасно орієнтується серед численних груп бойовиків. Має свої контакти і мирно веде з ними задушевні бесіди. Здорово, правда?», – підкреслив автор.
За його словами, на цьому тлі виникає багато питань. Зокрема, чому наші фахівці не знищують ворога? Чому наші розвідники не володіють всією необхідною для спецоперації інформацією? Чому, врешті-решт, наша офіційна державна позиція не вести переговори з бойовиками, а представник держави і народний депутат проводить якісь таємні зустрічі?
«Мене цікавить, а хто забезпечує безпеку Савченко в цих вояжів? Адже її могли ще раз взяти в полон. Або це все ігри? Може бути, у неї є певні домовленості з кимось із московських кураторів про це? Але тоді виникають певні сумніви, а чи був полон в дійсності. І якщо був, то чи не завербували чи нашу Надю. Адже ми про неї нічого не знаємо. Підкреслюю, нічого», – наголосив Співак.
На його думку, у цій ситуації слід згадати про попередні перли Савченко. Наприклад, вона «слово в слово повторювала мантру Медведчука про необхідність амністії для терористів, прямі контакти з ними і проведення виборів на окупованій території».
«Ось і замислюєшся над питанням, вона все-таки один і патріот або добре інформований і підготований ворог? Або просто неотесана і неосвічена. Я звертаюся до тих, хто висунув Савченко делегатом ПАРЄ. Заспокойте вашу протеже. Заберіть її з трибуни. Купіть їй книг, чи що, нехай почитає, повчиться, набере хоч який-небудь мінімальний багаж знань», – закликав політик.

Коментарi

Коментарiв