У столиці ЄС влаштували антипутінську акцію на підтримку України

262
14 жовтня 2016 року у Брюсселі відбулася акція проти війни в Україні під назвою StopPutinsWarinUkraine.

Учасники якої закликали зупинити війну в Україні та Президента Росії Владіміра Путіна. Відповідно до інформації УНІАН, захід відбувся у центрі європейського кварталу, на площі Шумана, де розташовані офіси Європейської комісії, Європейської ради та Зовнішньої служби ЄС.
Учасники акції тримали в руках плакати та скандували англійською мовою: «Зупинити Путіна, зупинити війну», «Більше санкцій!», «Ваша країна може бути наступною!», «Свободу Роману Сущенку!», «Свободу всім незаконно утримуваним!», «Путін – терорист!».
У заході взяв участь депутат Європейського парламенту Марк Демесмакер, який закликав ЄС  посилити санкції проти Російської Федерації у зв’язку з її агресією проти України і Сирії.
«Це важливо, тому що ми хочемо миру, ми бачимо, що Україна є жертвою зовнішньої агресії, агресії Кремля. Подібну агресію ми бачимо і в Сирії – те, що відбувається в Алеппо, доводить, що якщо ми не будемо відстоювати наші принципи, якщо Європейський Союз не буде відстоювати свої принципи, – це буде слабкий союз, і ми будемо скрізь по світу жертвами такого роду агресії. Тому важливо сказати – зупиніть цю агресію в Україні. Ми повинні утримувати і навіть посилити наші санкції проти всіх країн, які не виконують міжнародних принципів, міжнародних правил та домовленостей», – заявив Демесмакер.

Коментарi

Коментарiв