Російські хакери можуть стати причиною масштабного хаосу, – експерт

176
Експерт у галузі розвідки Малкольм Нанс заявив, що має вагомі докази спроб втручання російських хакерів у президентські вибори у США.

За словами Нанса, який має 33 роки досвіду роботи у галузі боротьби з тероризмом і розвідки, Росія намагається втрутитися в хід американських виборів, щоб «підтримати» скандального кандидата у президенти США Дональда Трампа.
Він зауважив, що кілька приватних американських компаній остаточно знайшли в хакерських атаках проти Демократичної партії слід російських хакерів.
Голос Америки зазначає, що у своїй книжці «Змова про злом Америки» Нанс повідомив і про докази втручання російських хакерів у кібератаки на українські електростанції і німецький парламент. Крім того, як він наголосив, російська військова розвідка ще здійснила кібератаки на бази даних про виборців в Іллінойсі та Аризоні.
«Набагато легше створити хаос в день виборів, в кінці дня, в якому-небудь з спірних штатів, на кшталт Флориди, Огайо або Пенсільванії. Саме про них Трамп говорив, що там його можуть обійти нечесним шляхом», – підкреслив експерт.

Коментарi

Коментарiв