Україна може завдати потужного удару по Путіну, – журналіст

200
Відомий журналіст, музичний критик Артємій Троіцкій, який виїхав із Росії, пояснив, чому Президент РФ Владімір Путін не може залишити Україну у спокої.

За словами Троіцкого, у цій ситуації головні причини просто очевидні. Перша – до 2014 року Путін як «великий державний діяч» і прихильник Радянського Союзу просто вважав Україну частиною Росії.
«Він же говорив неодноразово щось на кшталт, що у нас один народ, що це одна країна і так далі. Я думаю, він щиро вважав, що Україна – це філіал Росії. З усіма наслідками», – наголосив в інтерв’ю Апострофужурналіст.
На його думку, після 2014 року з’явилася і інша причина, оскільки Путін почав боятися, що Україна може стати дійсно європейською країною, підняти економіку, позбавитися від своїх олігархів і корупції і в цілому від «спадку» минулого, а це стало би найсильнішим ударом по авторитету Росії і особисто по Путіну.
«Я завжди говорив, що найсильніший і найбільш дієвий аргумент проти російської експансії – це успіх України. Путін також чудово усвідомлює, що чим краще будуть справи в українців, тим гірше ситуація буде у кремлівських обивателів», – підкреслив думку Троіцкій.

Коментарi

Коментарiв