Навіть терористи дивуються, чому Україну представляє олігарх – експерт про Мінськ

196
Політичний експерт Дмитро Потєхін в ефірі Еспресо зауважив, що навіть терористи дивуються, чому на переговорах у Мінську Україну представляє олігарх Леонід Кучма.

Коментуючи Мінські домовленості Потєхін зауважив, що розраховувати на виконання якихось угод щодо окупованого Донбасу можна буде тільки тоді, коли бойовики нарешті припинять сутички.
«Розраховувати на те, що українські бійці, які захищають свою територію, будуть виконувати якісь домовленості, ухвалені Кучмою і компанією – це абсурд. Хто саме вирішив, що Україну у Мінську мають представляти люди, які крали і знущалися над Україною багато років. І це не тільки Кучма», – зауважив політолог.
Він нагадав, що напередодні радник міністра внутрішніх справ заявив ніби таким чином намагалися ввести в оману Путіна. За словами експерта, якщо розраховували на якісь домовленості, то не можна на переговори відправляти тих, кому ніхто не довіряє.
Більше того, він підкреслив, що Кучму не поважають не тільки громадяни України.
«Терористи дивуються, чому Україну представляє олігарх Кучма. Домовленості не можуть виконуватися не залежно від змісту, а тому що люди по обидва боки сутички не довіряють людям, які представляють Україну на переговорах», – наголосив фахівець.

Коментарi

Коментарiв