Ігор Овчар: «Із обіцянок Порошенка не виконано НІЧОГО»

305
За два з половиною роки не відбулося рівно НІЧОГО з того, що чекали виборці від кандидата в Президенти Порошенка.
З обіцяного своїм виборцям кандидатом, а згодом і Президентом Порошенком – теж не відбулося рівно НІЧОГО.
Зазначене чітко підтверджено як соціологічними опитуваннями чи висновками різних інституцій, так і розмовами в маршрутках.
А те невеличке з доброго, що таки відбулося в державі – заледве протисли нечисельні та слабо зорганізовані свідомі українські ліберали. Та й то лише за допомогою євроатлантичного пресу. Бо інше за ідеологією крило свідомих українців в питанні докорінних змін чомусь лише чистило зброю. А мали б всіляко підперти українські націоналісти українських лібералів. У добрій справі заради України, чи не так? Але то таке, колись дійде і до нас те, що давно усвідомили інші європейські нації. Щодо єдності та її сили…
Так ось, повертаючись до головного фігуранта. То ж міг же цей ярмарковий утилізатор українського національного духу увійти в українську історію? Міг! Мав всі шанси, всі передумови, навіть дурнуваті москалі допомогли, дали козирі в руки. Але не мав бажання свідомо стати і бути українцем. Бо є на разі у своєму всерединімакітровому самозакоханому русскоангломовному сумбурі таким собі жадібно-містечковим мімікруюче-європейським псевдо лібералом. До того ж ще й не паном гоноровим, а вічним підпанком.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв