Журналіст повідомив про серйозні втрати серед російських військових на Донбасі

121
Журналіст, редактор Цензор.нет Юрій Бутусов повідомив, що, починаючи з 8 жовтня, бої під Маріуполем стали головною гарячою точкою у зоні АТО.

Українські підрозділи продовжують давати гідну відсіч окупаційним російським військам в цьому районі, ситуація контрольована, наші діють активно», – зазначив у своєму Facebook Бутусов.
За його словами, російські військові несуть серйозні втрати на маріупольському напрямку.
«Противник – 9-й механізований полк 1-го армійського корпусу ЗС РФ на Донбасі, несе серйозні втрати. У смузі відповідальності цього полку Коминтерново-Дзержинське-Ленінське-Саханка-Водяне-Широкино. Тобто полк забезпечує приморський фланг фронту противника», – повідомив журналіст.
Крім того, відповідно до його інформації, російське командування вирішило закріпитися в цих населених пунктах, а українські бійці не збираються давати ворогові можливість розширювати «сіру зону».
«За характером бойових дій – це турбують дії щодо поліпшення тактичних позицій. Українські підрозділи намагаються не втрачати ініціативи. Загострення обстановки сталося 8 жовтня, коли наш патруль зіткнувся біля селища Ленінське з диверсійною групою противника. Два бойовики були знищені, один снайпер узятий в полон. В результаті цього бою, 1-й корпус почав робити спроби вибити наші підрозділи з околиць Ленінського і Комінтерново. Це призвело до більш активних перестрілок». – наголосив Бутусов.
У підсумку він зазначив, що українське командування не має наміру здавати позиції в сірій зоні, оскільки «сили для ліквідації можливих загроз на цьому напрямку є».

Коментарi

Коментарiв