Росія продовжуватиме агресію, поки світ не об’єднається – Порошенко

132
Президент України Петро Порошенко у статті для одного з німецьких видань закликав світових лідерів об’єднатися проти російської агресії – передає Укрінформ.

«Ми нарешті повинні припинити бути наївними як 2008 року, або у 2014-2015 роках щодо справжніх намірів Росії. Вона і не збирається зупиняти агресію, якщо ми її разом не зупинимо», – зазначив Порошенко, додавши, що в цій ситуації світ повинен бути солідарним і продовжити санкції проти РФ.
«Вони утримують Росію за столом переговорів і стримують її від ще більших втрат людських життів. Ми також повинні докласти всі зусилля для того, щоб зірвати маску з проявів агресії Росії скрізь, де тільки можемо – і на Донбасі, і з приводу МН17, і навіть в Алеппо», – підкреслив Президент.
Він нагадав, що з 1 вересня 2016 року на тимчасово окупованому Донбасі загинуло вже 19 українських військовослужбовців та понад 100 було поранено під час боїв. Крім того, відповідно до оцінок української розвідки, на Сході держави перебуває більше 700 російських танків, більше 1250 артилерійських систем, більше 1000 БМП і більше 300 систем ракетного залпового вогню.
«Іншими словами, проросійські бойовики на Донбасі мають більше танків, артилерії та систем залпового вогню, ніж бундесвер у Німеччині», – зауважив глава української держави.
 

Коментарi

Коментарiв