Рішення Грузії щодо України в ПАРЄ просто ганебне – Саакашвілі

239
Очільник Одеської ОДА, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі розкритикував відмову грузинської делегації голосувати за резолюцію ПАРЄ щодо України.

«Те, що грузинська делегація не проголосувала за санкції проти Росії і не підтримала Україну – це сором і ганьба», – наголосив у своєму FacebookСаакашвілі, додавши, що ця ганебна позиція залишиться чорною плямою в історії Грузії.
На його думку, ця позиція не відображає думки грузинського суспільства, оскільки він не бачив жодного грузина, який би відкрито не підтримував Україну: «Але ми повинні розуміти, в якій ситуації зараз перебуває Грузія. Грузією керує найбільший приватний акціонер «Газпрому» Іванішвілі».
Екс-президент Грузії зауважив, що чинна влада його країни схожа на владу Віктора Януковича в Україні.
«І так само, як Янукович не протримався, я впевнений, що Іванішвілі теж не протримається. Але, звичайно, шкода мій народ і соромно за його так званих правителів», – підкреслив губернатор Одещини.
Нагадаємо, 12 жовтня жоден представник грузинської делегації в ПАРЄ не брав участі в голосуванні з усіх ключових резолюції щодо України. Того дня Парламентська асамблея Ради Європи затвердила резолюцію, якою визнала юридичну відповідальність російської влади за дії маріонеткових «ДНР» і «ЛНР».

Коментарi

Коментарiв