Окупаційна влада Криму боротиметься зі зростанням цін руками ФСБ

190
Глава російської окупаційної влади Криму Аксьонов заявив, що кримська влада боротиметься зі зростанням цін на генератори за допомогою силових органів – прокуратури і ФСБ.

Окупаційна влада Криму боротиметься зі зростанням цін руками ФСБ
Відповідаючи на запитання, чому влада допускає зростання цін на генератори, Аксьонов пообіцяв, що цим питанням займуться «цього ж вечора» і закликав кримчан скаржитися на підприємців владі. «Ми туди висадимо десант із ФСБ та прокуратури. І ми домовимося щодо ціни», – заявив керманич Криму, відомий у широких колах на прізвисько «Гоблін».
Через відключення електрики в Криму подорожчали свічки, генератори і батарейки. За повідомленням кримчан, у різних торгових точках по Криму ціна на генератори коливається від 17 до 39 тисяч рублів. У середньому з моменту відключення електропостачання в Криму, ціна на генератори збільшилася на п’ять тисяч рублів. Для порівняння, рік тому аналогічні генератори коштували від 10 до 14 тисяч.
Тим часом для економії електроенергії влада Сімферополя в період дії режиму надзвичайної ситуації заборонила всім суб’єктам господарської діяльності в будь-який час підсвічувати вітрини, вивіски, покажчики і рекламу. Це розпорядження стосується і тих підприємців, які підсвічують свої магазини і ресторани власними електрогенераторами, що працюють від придбаного на особисті кошти підприємця пального.
На претензії покупців, змушених заходити в магазини в темряві, підприємці відповідають, що навіть лампочку, що працює від бензинового електрогенератора або акумулятора, повісити над входом представники влади забороняють під загрозою адміністративного покарання. Усередині приміщень обмежень на витрату електроенергії, незалежно від джерела живлення, немає. Всім підприємцям роздали відповідні пам’ятки.
Раніше в адміністрації Сімферополя нагадали, що всі розважальні заклади, об’єкти громадського харчування і культурно-дозвільні установи повинні здійснювати свою діяльність виключно до 22 години за місцевим часом.
У Сімферополі в темний час підсвічується лише один об’єкт – зображення Президента Росії Владіміра Путіна.
Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області.

Коментарi

Коментарiв