Країна перебуває у стані війни – Президент України

168

Президент України Петро Порошенко розповів про реалізацію Мінських домовленостей та про готовність армії протистояти ворогові.

Петро Порошенко перебуваючи з робочою поїздкою у Чугуєві Харківської області заявив про те, що не припиняються спроби ворога зірвати Мінські перемовини. Про це повідомляє 112. Президент запевняє, що Мінськ – це мирний план, що передбачає абсолютно чіткі кроки та заходи щодо гарантування миру та безпеки України. І поки цей план не буде виконано, Україна не буде просуватись у політичному процесі.

 

«Повне припинення вогню, виведення іноземних військ з території Донбасу, передача спочатку під контроль ОБСЄ, а потім і під контроль України неконтрольованої ділянки кордону із Росією, відведення важкої техніки та артилерії, безперешкодний доступ інспекторів ОБСЄ до всієї території – абсолютний чіткій план повернення українського суверенітету на Донбас» – пояснює Петро Олексійович.

За словами Президента у випадку повномасштабного російського вторгнення, яке не можна виключати, українська армія готова дати гідну відсіч. «Країна перебуває у стані війни, я наголошую на тому, що війна триває. А захист і оборона нашої держави – це справа не лише Збройних сил України, а й всього українського народу: суспільства та влади».

Коментарi

Коментарiв