Можливе повторення трагедії рейсу МН17 – розвідка

215

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що дії збройних сил Російської Федерації можуть спричинити повторення трагедії малазійського «Боїнга».

«14 жовтня угрупування протиповітряної оборони збройних сил Росії на території окупованого Криму було приведено у повну бойову готовність. По тривозі підняті підрозділи 31 дивізії протиповітряної оборони (Севастополь), 37 змішаного авіаційного полку (Гвардійське) та 38 винищувального авіаційного полку (Бельбек) 4 армії ВПС і ППО Південного військового округу ЗС РФ», – заявили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на Facebook.

Також в повідомленні йдеться, що розгорнуті бойові розрахунки радіотехнічних підрозділів 3 радіотехнічного полку (Севастополь) на мисах Тарханкут та Фіолент та горі Ай-Петрі, у районах міст Джанкой, Керч, Феодосія. Вони здійснювали виявлення та супроводження повітряних цілей, передачу інформації про ціль дивізіонам зенітно-ракетних комплексів та наведення винищувальної авіації.

 

Протиповітряна оборона у повітряному просторі над акваторією Чорного моря створює небезпеку міжнародному авіаційному сполученню та загрожує можливим повторенням трагедії малазійського «Боїнга» рейсу МН17 – про це повідомляє ГУР.

Коментарi

Коментарiв