По всьому світу пройшли акції на підтримку України

786

До міжнародної акції солідарності з українським народом проти російської агресії долучилося більше 30 країн.

Три дні поспіль до Дня захисника України в більш 30 країнах світу відбуваються міжнародні акції солідарності з українським народом. Вони проходять під гаслом «StopPutinsWarInUkraine» (зупиніть війну Путіна в Україні). Серед учасників – політики, громадські активісти представники українських громад держав Євросоюзу, із США та Китаю, – повідомляє Радіо Свобода.

Один із активних учасників акції у Празі на підтримку України, яка відбудеться у неділю, росіянин Антон Літвін заявив: «Безумовно для українців це дуже важливо. І така підтримка говорить про те, що Україна не на самоті. Весь цивілізований світ, усі прекрасно все розуміють і не реагують ні на які вибрики російської пропаганди. І виступають одним фронтом».

Адресатом акції є уряди європейських країн та Європейська Рада. Антон Літвін стверджує, що вони виходять на подібні акції задля того, щоб продемонструвати, що громадяни країни апелюють до влади своєї країни, до парламенту, до Європейського парламенту, щоб показати позицію громадян. Адже політики, яких обирають на чесних виборах, дослухаються до громадської думки і відстоюватимуть її у своєму парламенті або в Європейському парламенті.

«Ми завжди тісно співпрацюємо з чеськими активістами і з українськими. Російських, на жаль, дуже мало. Я абсолютний друг України та усіх українців, які живуть у Празі, з якими я спілкуюся щодня. Слава Україні!», – сказав громадський активіст.

Коментарi

Коментарiв