Порошенко звинуватив путінців у спробі створити «Харківську народну республіку»

168
Президент України Петро Порошенко заявив, що спроби створити «ХНР» причетні сірі кардинали Президента РФ Владіміра Путіна.

За словами Порошенка, радники і помічники Путіна причетні до спроб дестабілізації ситуації у Харкові та створення «Харківської народної республіки» 2014 року. Відповідну заяву Президент зробив під час зустрічі з активом Харківської області. Про це інформує УНІАН.
«У нас вже є і свідчення і здобуті в рамках розслідування кримінальної справи докази – які вказівки помічниками і радниками російського президента давалися тисячам «туристів», які приїхали з РФ, що вони мали тут робити, і з якою метою вони тут перебували», – наголосив глава держави.
Крім того, він нагадав, що саме у приміщенні Харківської ОДА бійці спецпідрозділу МВС «Ягуар» у квітні 2014 в зародку задушили московський проект так званої «ХНР».
«Саме у приміщенні Харківської ОДА бійцями українського «Ягуара» було завдано смертельного удару кремлівському ведмедю-шатуну, який шукав і, на щастя, не зміг знайти нори на Слобожанщині, і ці мужні хлопці в зародку придушили проект «ХНР». Вони спиралися на дуже потужну моральну підтримку харківських патріотів, коли спецпризначенці за 19 хвилин безкровно поклали на підлогу 67 сепаратистів, які були підготовлені та направлені для того, щоб дестабілізувати ситуацію», – підкреслив Порошенко.

Коментарi

Коментарiв