Гройсман вибачився перед іноземцями за недолугість українських чиновників

142
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відреагував на статтю Мар’яна Заблоцького, який описав, як іноземцям доводиться після закриття консульського відділу о 19:00  чекати на його відкриття о 9 ранку, щоб отримати візу.

Коментуючи статтю Заблоцького у блозі Української правдипро ситуацію в аеропорту «Бориспіль», Гройсман зауважив, що виступає за запровадження електронних віз для іноземців, які прибувають в Україну.
«Ситуація, описана у блозі «Української правди», дійсно ганебна. Хочу вибачитись перед тими гостями України, які стикаються з недолугістю наших чиновників», – зазначив очільник Кабінету Міністрів, додавши, що вже почав з’ясовувати, як навести в цьому питанні лад.
«Добра новина – як виявилось, ще на позаминулому тижні міністр ЗС уже видав наказ про цілодобову роботу консульського відділу в Борисполі. Залишилось лише прискорити його виконання і це буде зроблено», – наголосив Прем’єр.
За його словами, аналогічні проблеми іноді виникають і в Жулянах, а також інших аеропортах, і там теж необхідно впорядкувати роботу консульських служб, тому, аби остаточно вирішити це питання, потрібне запровадження електронних віз.
«Перший крок уже зроблено – з червня 2016 року МЗС запустило попереднє он-лайн заповнення візових анкет. До речі, впровадження електронних консульських послуг іноземцям та нашим громадянам передбачено у плані дій уряду», – повідомив очільник уряду.

Коментарi

Коментарiв