Третя світова вже почалася, і Росія її програла – російський блогер

203
Російський блогер Ілья Варламов оприлюднив статтю про Третю світову війну, яка, на його думку, є змаганням між країнами за найкращі розуми світу, а Росія явно програє це змагання.

Варламов зауважив, що якщо раніше війни відбувалися через території, ресурси, то в 21 столітті розпочалася війна за мізки, яку Росія відверто програє.
«Давайте чесно: зовсім неважливо, повернувся Крим в рідну гавань чи ні. Неважливо, віддасть Путін Курильські острови або не віддасть. Навіть якщо завтра ми повернемо Аляску, нічого ж глобально не поміняється. Як показала остання криза, нафта та інші ресурси теж не так важливі. Ну ось багато у нас ресурсів, і що? Що робити з ними? На хліб нафту мажете? А впали ціни – і все, відразу жопа. Відразу бюджет тріщить, відразу все сумні ходять і ріпу чешуть», – наголосив він у своєму блозі.
За його словами, у сучасному світі важливий мозок, тому переможе та країна, що створить хороші умови для роботи і життя. Якщо в 19 чи навіть 20 столітті переїзд в іншу країну був серйозним кроком і складним життєвим випробуванням для людини, то сьогодні це невеликий стрес, а для молоді взагалі нікчемна справа.
«Я не підтримую зв’язки з усіма своїми однокласниками, але недавно стало цікаво, хто як влаштувався в житті. Поліз по соцмережах шукати їх. Всі найбільш розумні і талановиті поїхали. Хтось в Європу, хтось в Штати, хтось в Ізраїль. І це проблема. Вони могли залишитися в Росії, але вони поїхали».
«Такі поразки не так помітні, як якщо б ми втрачали, наприклад, території. Території можна на мапі показати. А втрату мізків на картах і схемах не покажеш. Але ці поразки куди болючіше для країни, ніж вам може здатися. Можна скільки завгодно бити себе в груди «Булавою» або «Іскандером», але людей немає. Просто ні. Нікому в космос літати. Нікому містами управляти», – зазначив Варламов.
«Упирі, які сидять в Думі, змагаються, хто ухвалить дурніший закон. Народ їде? А давайте виїзні візи зробимо! А давайте будемо вимагати всі іноземні рахунки закрити! І громадянство подвійне теж пора прикрити! З кожною такою ініціативою якась група людей збирає валізи і бере квиток в один кінець». 
«Вас лякали Третьою світовою війною? Як ви її собі уявляєте? Радіоактивний попіл? Космічні лазери? Роботи? Ні. Третя світова війна вже почалася. Це війна за мізки. І ми поки програємо», – підсумував блогер.

Коментарi

Коментарiв