Найбільші прогульники у комітетах ВРУ – «опоблоківці» Бойко і Добкін

292
Депутати-прогульники знову потрапили у поле зору громадянської мережі ОПОРА. Найбільше їх у Комітеті з нацбезпеки і оборони. А загалом усі засідання комітетів Ради відвідали лише 8% депутатів. Про це повідомив аналітик Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук, передає Укрінформ.

Найбільші прогульники у комітетах ВРУ – «опоблоківці» Бойко і Добкін
«За перший рік роботи Верховної Ради 8 скликання найкраще відвідували засідання комітетів депутати з фракцій «Об’єднання «Самопоміч», «Народного фронту», «Блоку Петра Порошенка», ВО «Батьківщина» та Радикальної партії», – зазначив він. Найменш активними були – члени депутатських груп «Воля народу» і «Партія «Відродження», фракції «Опозиційний блок». Бондарчук наголосив, що на жодному засіданні комітету,  до складу якого вони входять, не були присутні чотири народних депутати: Юрій Бойко і Михайло Добкін («Опозиційний блок»), Олександр Пресман («Відродження») та В’ячеслав Богуслаєв («Воля народу»).
Відповідно до протоколів засідань, найкраще депутати відвідували засідання Комітету з питань науки і освіти. На другому місці – Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики, на третьому – Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради. Найменш дисциплінованими у вищевказаний період були депутати Комітету з питань національної безпеки і оборони та Комітету з питань культури і духовності.

Коментарi

Коментарiв