Журналіст пояснив, чи слід боятися війни між Росією і США

185
Російський журналіст, публіцист Лєонід Радзіховскій прокоментував погрози США щодо кібератак на Росію.

«Кібератаки, про які заявив Байден, як мені здається, хоча і можливі, але це все-таки більше піар. Причому адресований не тільки Росії, скільки американцям. Останні три тижні виборчої кампанії президента США – най божевільніші, найгарячіші. У Гілларі Клінтон є якийсь перевага, але в будь-який момент вона може зменшитися», – зауважив Радзіховскій, додавши, що будь-яке гучне загострення конфлікту з Росією працює проти опонента Клінтон Дональда Трампа, який «затаврований як російський агент».
«У Росії зробили за принципом «хотіли як краще, вийшло, як завжди». Вони кинули кулю Трампу і потрапили прямо в око. І цілком природно, що американська адміністрація хоче дотиснути цю лінію. А Трамп потрапляє в абсолютно ідіотське становище, тому що якщо розгорається комп’ютерний скандал з Росією, то що робити йому? Нападати на Росію – втрачати обличчя. Захищати Росію – два рази втрачати обличчя», – наголосив в інтерв’ю Апострофу журналіст.
Відповідно до його прогнозу, ці «пристрасті» між Росією і США стихнуть ближче до виборів американського президента. Хоча, як підмітив він, холодна війна уже розпочалася.
За його словами, наслідків від заяв Байдена для Путіна не буде і бути не може: «Ну, вивалять американці купу компромату про нього, про його сім’ю, друзів, оточення. По-перше, це в Росії ніхто не прочитає, крім вузького кола людей в Інтернеті. По-друге, про це обов’язково розповість російське телебачення і розповість так, що будь-які фактичні викриття зникнуть, а залишиться тільки одне – що «в безсилій люті американські шавки кидаються на нашого ведмедя». По-третє, це взагалі не хвилює росіян».
На цьому тлі він висловив думку, що війна між Росією і США взагалі нереальна.
«Росіяни не будуть збивати американські літаки, а американці не будуть літати таким чином, щоб росіяни могли це зробити. І навпаки. Жарти жартами, але балансувати на межі термоядерної війни через якогось, вибачте, Алеппо – до такої міри божевілля вони ще не дійшли. Війни не буде, але ось загострення йде. Просто в цій холодній війні, як в будь-якій справі, бувають підйоми і спади. Зараз – підйом, потім буде спад. і так весь час», – пояснив публіцист.

Коментарi

Коментарiв