Путін почав відверто шантажувати Україну щодо Мінських домовленостей

145
Президент РФ Владімір Путін зазначив, що вважає заяву Президента України Петра Порошенка про необхідність виконання пакету з безпеки «тільки приводом не виконувати політичну частину Мінських домовленостей».

«Я знаю, що мій колега, президент Порошенко, знову намагається перекласти якусь відповідальність на Росію, посилаючись на неврегульованість у царині безпеки. Я вважаю, що це тільки привід, щоб нічого не робити в політичній галузі», – заявив Путін.
«Потрібно йти, як мінімум, паралельно і домагаючись реалізації в питаннях безпеки, і здійснюючи абсолютно необхідні для врегулювання в цілому та на тривалу перспективу кроки в політичній царині. Без цього домогтися врегулювання буде неможливо», – підкреслив лідер Кремля.
На цьому тлі він навів приклад із необхідністю ухвалення закону про амністію українською владою, оскільки, за його словами, люди, що живуть на Донбасі, в іншому випадку не зможуть бути впевненими, що їх не притягнуть до кримінальної відповідальності за тероризм і сепаратизм.
Крім того, він заявив про необхідність закріплення в українській Конституції положень прийнятого Радою закону про особливий статус Донецької і Луганської областей: «А чому потрібно, щоб він був закріплений в Конституції? Якщо його просто імплементувати, то завтра його можна буде скасувати як такий, що суперечить Конституції».
Нагадаємо, напередодні Петро Порошенко заявив, що Україна не виконуватиме політичну частину Мінських домовленостей доти, доки інша сторона не виконує умови пакету з безпеки.

Коментарi

Коментарiв