Артем Шевченко: Вбивство «Мотороли» – прикрий кінець для усіх покидьків

208

Смерть «Мотороли» може створити підстави для очищення в так званій ДНР.

16 жовтня одного з лідерів терористичної організації «ДНР» Арсена Павлова відомого за позивним «Моторола» вбили в ліфті власного будинку в Донецьку. Радник голови СБУ Юрій Тандіт підтвердив інформацію про смерть бойовика: «Я можу підтвердити, що людина, яка скоювала злочин проти цілісності України і фактично була оголошена в розшук, убита сьогодні в житловому будинку».

Також факт смерті бойовика підтвердив спікер МВС Артем Шевченко: «Терорист Арсеній «Моторола» Павлов – знищений. Здається, що власними союзниками у ненависті до людей та терористичному інтернаціоналу. Такий прикрий кінець для усіх покидьків».

«Те, що його вибили, є абсолютно логічним. Місяця чотири тому я вже казав, що проект «Новоросія» згорнули», – сказав Георгій Тука, Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, в інтерв’ю телеканалу 112. Також він додав, що смерть «Мотороли» може стати причиною короткотривалої ескалації з боку бойовиків.

 

«Але є велика ймовірність того, що відбудеться суттєве очищення всередині «ДНР», так само, як це відбувалося в сусідній «ЛНР». Усі ці події логічно пов’язані. Проект закрили», – підсумував Тука.

Коментарi

Коментарiв