Важливо пришвидшити впровадження реформ – Посол ЄС

256

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Х’юґ Мінґареллі заявив, що вони чекають від української сторони більших результатів.

Х’юґ Мінґареллі на презентації оновленої структури підтримки реформ в Україні сказав, що більшість спостерігачів погоджуються з тим, що впродовж останніх двох років в Україні було проведено більше реформ, ніж за перші 23 роки незалежності, – передає УНІАН.

Посол додав, що Україні ще необхідно пройти довгий шлях. Важливо пришвидшити впровадження процесу реформ задля того, щоб Україна перетворилася на країну із відкритим та демократичним суспільством. «Ввести в дію основні вимоги для забезпечення стійкого та всеосяжного економічного зростання».

«Зміни до Конституції в частині судової реформи, закон про ринок електроенергії, про оцінку впливу на навколишнє середовище – все це демонструє готовність і здатність Ради проводити реформи. Але ми очікуємо великих результатів», – зазначив Х’юґ Мінґареллі. Саме тому Європейський Союз переконаний, що Верховна Рада України повинна бути ефективною та прозорою у своїй діяльності.

 

Коментарi

Коментарiв