Фініта ля комедія російським міфам

291

На думку журналіста та публіциста Павла Казаріна, вбивство «Мотороли» ставить крапку в кінці міфів про добровольців Донбасу.

«Вбивство Арсена «Мотороли» Павлова – це не просто логічне продовження з’ясування відносин між бойовиками. Це також і кінець міфу про російських добровольців Донбасу», – пише Павло Казарін для Крим.Реалії.

«Моторола» та «Гіві» – два основних медійних персонажі російсько-української війни, які були уособленням того, як потрібно робити, щоб з Іванка-дурника стати Іваном-царевичем. «Квиток до Ростова, кордон, автомат і окоп».

Міхаіл «Гіві» Толстих був образом «українських повстанців», котрий з початком війни пішов на фронт захищати жителів Донбасу від української хунти, в той же час Арсен «Моторола» Павлов був втіленням «російського добровольця», що полишив все вдома та приїхав допомагати «братському сходу» у боротьбі проти «фашистів». Їх тандем – дружба народів та антифашистська коаліція.

Також Павло Казарін вважає, що важливим у вбивстві «Мотороли» є не сам факт його здійснення, а те, що таким чином «знищений» міф, який створювався протягом останніх двох років. Який свідчив, що антифашистська завзятість здатна з бідняка зробити багатія, й щедро наділити славою, дружиною та грошима. І що правильна модель поведінки ‒ це повірити в те, що говорять з блакитних екранів, встати з дивану і дістатися Донецька.

Коментарi

Коментарiв