Персональні санкції для РФ

205

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

У рішенні РНБО від 16 вересня висловлена пропозиція про продовження і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), внесених Кабінетом міністрів України, Службою безпеки України та Національним банком України.

«Україна також вводить санкції відносно правоохоронців і суддів РФ, відповідальних за переслідування українських політв’язнів в Росії. Зокрема мова йшла про Олега Сенцова і Олександра Кольченка», – пише 112.

У список внесені більше 400 фізичних та 90 юридичних осіб, які здійснювали злочинну діяльність проти України. Санкції застосовуються строком на один рік проти фізичних та юридичних осіб згідно з додатками, які не оприлюднені разом з указом. Прес-служба РНБО повідомила, що в торішній список додатково включені 335 фізичних і 167 юридичних осіб, ідентифікаційні дані яких підлягали додатковій перевірці.

«Додатково президент України доручив підготувати окреме рішення щодо санкцій до осіб, які були причетні до проведення так званих «виборів у Державну Думу РФ» на території анексованого півострова Крим. Це стосується як депутатів, так і членів виборчих комісій», – поінформували в РНБО.

Коментарi

Коментарiв