Цей парламент уб’є все хороше в країні – Савченко

214
Народний депутат України від «Батьківщини» Надія Савченко розкритикувала роботу Верховної Ради восьмого скликання.

«Члени фракцій підтягуються на голосування тільки тоді, коли їм потрібно «протягнути» якийсь закон, який вони лобіюють. Будь-що хороше ця Рада уб’є. щось хороше потрібно починати робити тоді, коли є хороші люди і добра воля. Для цього потрібно, аби була інша Рада з іншими настроями, іншими посланнями для України, з іншою роботою. Нині нічого не животворно. Все хороше вони уб’ють, все погане вони протягнуть», – наголосила Савченко, додавши, що вона поки не придумала, як із цим боротися. 
За її словами, нині вона особисто вивчає «чергову тіньову схему «Укроборонпрому»: «Як зараз там відбувається закупка техніки в умовах війни, як її налаштовуватимуть і використовуватимуть. Я не вірю ні цій Раді, ні людям у цій Раді, тому я поки не готова робити інші нові хороші законопроекти». 
Гордон нагадує, що 26 листопада 2015 року ВРУ внесла зміни до Кримінального кодексу. Співавтором закону є Надія Савченко, яка на той момент була політв’язнем Росії. Завдяки цьому закону достроково на волю вже вийшло понад 8 тисяч осіб, значна частина яких уже встигла скоїти нові злочини. 

Коментарi

Коментарiв