Україна може «посунути» Росію в космічній галузі

116
Посол України в США Валерій Чалий заявив, що Україна має займати відкриті ніші в космічній галузі, які звільняє Російська Федерація. 

Відповідну заяву Чалий зробив під час візиту на космодром на острові Воллопс (штат Вірджинія), де відбувся вдалий старт ракетоносія Antares OA-5 з компонентами українського виробництва.
«Очевидно, космічні запуски – це вінець серйозної роботи і нашого КБ «Південне», і «Південмашу», і американців», – цитує Українська правда дипломата. 
Крім того, він наголосив, що співробітництво між США і Україною у космічній галузі серйозно розвивається і поглиблюється.
«Що ми можемо зробити – це дійсно зайняти ті ніші, які за певних причин зараз лишає Росія», – підкреслив Посол, додавши, що РФ, звичайно, йде не сама, але так складаються обставини, зокрема внаслідок дії санкцій.
«Минулого року за дорученням і президента, і міністра закордонних справ ми зробили багато для того, щоб зняти всі політичні питання стосовно розвитку космічної співпраці. Тепер питання за нашими виробниками, за фінансуванням проектів», – зазначив Чалий.

Коментарi

Коментарiв