Ілюзія російської всепереможності тріснула в Україні – журналіст

274
Журналіст Олександр Невзоров пояснив, чому росіян так «тягне» на війну, хоча шансів «красиво почати» традиційним способом у Росії практично немає.

«У результаті чергової трепанації черепа Росії в ньому знову виявили вату. Цей факт тішить і сам по собі. Але ще приємніше, що повне заміщення мозку бавовняним субстратом жодним чином не заважає всім функціям народного організму. Навпаки! Він є бадьорим, продуктивним і задиркуватим. Є всі підстави припускати, що задумане їм здійсниться. Як ми пам’ятаємо, вата здатна на багато що», – зазначив Невзоров. 
У статті для видання Сноб він наголосив, що безсмертні полки, панфіловці та інший культ сталінської армії переконали населення в тому, що найкраще з того, на що здатні росіяни – це війна. а пропаганді без жодних зусиль вдалося розбудити найблагородніші зоологічні позиви. 
«Не встигнувши як слід розгойдатися, ілюзія російської всепереможності тріснула в Україні. Жало аматорської війни погнулося через залізні галушки. Бліцкриг зірвався. Сьогодні «русский мір» ховає набиті в Донбасі фінгали і невідворотно перероджується на невеликий кримінальний терор», – зауважив журналіст.
Крім того, за його словами, світ не підняв кинуту на південний схід України путінську рукавичку.
«Українська затія може тліти ще довго, але горнило згасло – і в ньому нічого не викували. Зрозуміло, кілька тисяч росіян набули навичок в підпалах, крадіжці килимів, а також дізналися нові техніки зґвалтування. Звичайно, різноманітні знання є корисними, але це трошки не те, що було потрібно Кремлю», – висловив думку автор.

Коментарi

Коментарiв