Трамп працював із Росією ще за часів СРСР – ІноЗМІ

168
Журналісти The Finacial Times оприлюднили докази співпраці скандального кандидата у президенти США Дональда Трампа з Росією ще за часів існування СРСР. 

1986 року Трамп США вперше прилетів до Москви, щоб обговорити проект будівництва готелю Trump Tower в Росії з послом СРСР Юрієм Дубиніним. Після того, як він зрозумів, що цей проект провалено, Трамп запросив Горбачова з дружиною відвідати Trump Tower в Нью-Йорку. Щоправда, цей візит також не відбувся.
Контакти з російською владою скандальний кандидат у президенти мав і під час правління Бориса Єльцина. Зокрема, 1997 року Трамп клопотав про встановлення гігантської статуї Христофора Колумба роботи Зураба Церетелі на річці Гудзон. Цю статую, подарунок США від Росії, було встановлено в Пуерто-Ріко після того, як кілька американських міст відмовилися її прийняти.
Крім того, ЗМІ встановили, що нью-йоркський девелопер Тевфіка Аріф, уродженець СРСР був діловим партнером Трампа. Йому належить Bayrock, будівельна компанія, спільно з якою він потім укладав угоди по всьому світу.
Вивчивши документи, видання дійшло висновку, що протягом 2000-х років покупці з Росії придбали нерухомість, пов’язану з Трампом, на сотні мільйонів доларів – передає РБК
Найбільша угода, яку Трамп уклав із громадянином РФ, була підписана 2008 року, коли мільярдер Дмітрій Риболовлєв купив особняк магната за 95 мільйонів доларів. Коментуючи цю угоду, Трамп сказав, що «він випадково опинився з Росії», та заперечував, що зустрічався з олігархом.

Коментарi

Коментарiв