Обама дорікнув Трампу надмірною любов’ю до Путіна

213
Президент США Барак Обама розкритикував скандального кандидата у президенти США Дональда Трампа за надмірні лестощі на адресі Президента РФ Владіміра Путіна. 

Відповідну заяву чинний Президент США Барка Обама зробив під час прес-конференції з Прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці. Про це інформує Європейська правда
«Лестощі пана Трампа на адресу Путіна і той рівень, який він, здається, формує своєю політикою і підходами до політики президента Путіна, є безпрецедентними для американської політики і розходяться не тільки з тим, що думають демократи, але і з тим, що до останнього часу думав майже кожен республіканець, включаючи тих небагатьох, які зараз підтримують пана Трампа», − наголосив американський лідер.
Крім того, він зізнався, що у нього викликав здивування той факт, що Трампа підтримують навіть ті республіканці, які традиційно виконували роль «яструбів» у своєму ставленні до Росії і критикували його адміністрацію за занадто м’яку політику.
Нагадаємо, напередодні Трамп розкритикував Обаму і кандидата у президенти США від Демократичної партії Ґілларі Клінтон, заявивши, що буде відкритий для зустрічі з Путіним ще до своєї інавгурації у разі перемоги на виборах.

Коментарi

Коментарiв