Сирійські повстанці завдали ефективного артудару по російській авіабазі

197
Авіабаза «Хмеймім» у сирійській провінції Латакія, де дислокується російська авіація, потрапила під артилерійський обстріл повстанців з угруповання «Ахрар аш-Шам», передає Європейська правда.

Сирійські повстанці завдали ефективного артудару по російській авіабазі
У результаті обстрілу серед російських військових є поранені та загиблі. Більше того, напад повстанців виявився доволі ефективним із військової точки зору: після артилерійського удару з авіабази не злітав жоден російський літак.
Як відомо, 26 листопада в Міноборони РФ відзвітували, що доставили на російську авіабазу «Хмеймім» у Сирії зенітну ракетну систему С-400. У свою чергу, в Пентагоні зазначили: «Подібні системи ще більше ускладнять і без того складну ситуацію в небі над Сирією і не зроблять нічого, щоби просунути боротьбу з «ІД». До того ж у джихадистів немає авіації.
Президент Туреччини Таїп Ердоґан заявив, що застосування росіянами розгорнутих в Сирії зенітно-ракетних комплексів С-400 «Тріумф» проти турецьких бойових літаків у небі Сирії Анкара розцінить як акт військової агресії.
На думку деяких американських ЗМІ, поставка ракетних комплексів С-400 у Сирію здатна закрити небо країни для польотів будь-яких літаків. При розгортанні достатньої кількості таких ЗРК всім доведеться отримувати дозвіл РФ.

Коментарi

Коментарiв