Навіть переворот у Росії реальніший за смерть Путіна – екс-депутат Держдуми

264
Колишній депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов, який був єдиним, хто проголосував проти анексії Криму, пояснив, що зміниться в Росії після смерті Путіна і наскільки це можливо.

«Я думаю, що реальніше палацовий переворот, ніж смерть Путіна. Я думаю, що палацовий переворот станеться раніше. Але ще раз скажу, як я багато разів про це говорив, що ці події може наблизити Україна», − зауважив в ефірі Еспресо Пономарьов. 
За його словами, якщо Україна буде успішною, процвітаючою, якщо вона в цьому сенсі подасть росіянам приклад, мовляв, «скидайте тиранів, будьте вільними і процвітайте», то і в Росії ці зміни настануть.
На думку екс-депутата Держдуми, в Росії зміна еліт відбуватиметься легше, ніж в Україні, оскільки «в Україні якраз ніколи не було такого спустошення політичного простору, не було такого жорсткого пресингу зверху». 
Крім того, він прокоментував свою ініціативу щодо створення плану «Росія без Путіна» або «… після Путіна»: «Безумовно, цей дискусійний клуб діє у США, де, власне, ми працювали з діаспорою. Люди там регулярно збираються, приїжджають експерти тощо. Питання в тому, що наразі поки немає завершальної частини. Ви ж знову процитували цю саму статтю, в якій про це було написано. Що необхідно створити програму, яку потім політична сила в Росії підніме на своїх прапорах».

Коментарi

Коментарiв