Історик просто у прямому ефірі затролив росіян через «Моторолу»

248
Історик, режисер Євгєній Понасьонков в ефірі одного з російських телеканалів викликав шквал обурення незручними питання щодо України. 

Російський телеканал НТВ присвятив цілий випуск програми «Місце зустрічі» убивству одного з ватажків бойовиків «ДНР» «Мотороли». Здебільшого, «експерти» розповідали про героїзм і трагічну смерть терориста, щоправда, Понасьонков наважився запитати, чому і як «Моторола» з’явився на Донбасі. 
«Ви говорите про війну. Але ніякої війни не було б, якби такі як «Моторола» не поїхали на Донбас в чужу країну. З цього і почалась війна. І вона буде тривати доти, доки ми не назвемо речі своїми іменами. Так, в цій студії це не просто», – заявив історик, чим викликав шквал обурення у студії. 
Крім того, він іронічно прокоментував тему смолоскипних маршів, які часто організовує українська патріотична молодь, чим також викликав шквал обурення серед гостей студії: «»В мене також є тривога. Оці молоді хлопці зі смолоскипами у руках. Яке ж свинство з їхнього боку по відношенню до Росії, до російського телебачення, що вони провели цей захід без жодного інциденту. Для нашого телебачення це жахливо».

Коментарi

Коментарiв