Нардеп прокоментував можливість масових терактів в Україні

249
Народний депутат України Антон Геращенко пояснив, чому поки українська сторона не очікує масових терактів, організованих Кремлем.

«На сьогодні Путін не давав команду проводити системні роботи щодо терористичних актів на території України. Оскільки це не в його інтересах. І так в нього є тепер клеймо світового терориста, у тому числі за збиття малайзійського «Боїнга», за підлий напад на Україну. Він розуміє, що організація терористичних актів у мирних містах України не додасть йому авторитету на міжнародній арені і не вирішить його проблеми «увіковічення» з Російською Федерацією АРК», − зауважив Геращенко.
Відповідно, за його словами, поки Україна не очікує якихось масових терактів, хоча і можливі «дії якихось окремих божевільних або груп, яким дадуть дозвіл на якусь обмежену терористичну війну». Про це він розповів в ефірі Радіо Свобода
«Наприклад, в минулому році в Одесі СБУ було виявлено групу, яка основана на активістах КПУ, людях похилого віку, які провели в центрі Одеси ряд вибухів будівель. Як правило, ці вибухи закінчувалися без жертв і без поранених. Ці дії грали роль фактору залякування, що в місті-мільйоннику, столиці півдня України можуть бути люди, співчувають небезпечно. Проте цю групу було викрито, а ці особи притягнуті до кримінальної відповідальності. Сидять по СІЗО», − наголосив нардеп.

Коментарi

Коментарiв