Ігор Овчар: Панове наївні громадяни

153
 
Тим, хто пише, що Моторилу вбили феесдебіли, щоб прибрати свідка з метою замести сліди.
Панове наївні громадяни, панове проффєссіанально-копійчані ЛОМи та панове антиукраїнський #Мінстець!
Які на…. сліди? Сліди на…. чого? Якого свідка? Свідка чого? Який на….. трибунал? Яка на…. Гаага?
Глянемо на факти.
Хто… точніше Що таке цей Моторило? Ніщо, тобто за суттю – гарматне м’ясо, пересічний найманець достеменно невідомого громадянства, що воював в «гражданскай вайнє наукраінє протів фашистав-жидобєндєровцев». 
З точки зору навіть першокурсника юрфаку Моторило – ймовірний підозрюваний у вбивстві та інших типових кримінально караних злочинах. Не більше. 
Як Моторилові свідчення могли б бути небезпечними кремлівському вові ху*ло чи його високопосадовим підспідничникам, якщо в Україні є «АТО» та «мінський процес» в «нормандському форматі»? Як? Яким боком Моторило та подібні покидьки до Гааги? 
Та на разі ніяким.
Тож Моторило навіть і аж ніяк не воєнний злочинець. Він донині навіть не вбивця, розбійник чи грабіжник. Бо вина його ні слідством ніяк не доведена, ні судом ніяк не підтверджена. Жодним. Тож його навіть Інтерпол не розшукував. Бо наші юридично-дипломатичні генії так і не змогли пояснити Інтерполу за що Моторилу треба розшукувати. 
А завтра Моторило міг би стати воїном-інтернаціоналістом чи депутатом «лнр/днр». Якби не ліфт. Адже все досі було, як вова ху*ло хотів чи хоче, а не правда та справедливість. Втрутився ліфт і ще хтось. Але аж ніяк не тому, що Моторило становив для вови хуйло хоч якусь мінімальну небезпеку чи з високою ймовірністю міг стати фігурантом Гааги.
Висновок наступний:
Поки є «АТО», «мінський процес» та «нормандський формат» – забудьте про Гаагу. Там же юристи, а не дебіли-пропагандисти сидять.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв