Замість реформ Гройсмана українці бачать лише занепад – експерт

259
Політичний експерт Тетяна Лупова зауважила, що поки замість реформ від уряду Володимира Гройсмана і розвитку українці бачать лише занепад. 

«Гройсман своєю знаменитою фразою: «я вам покажу, як керувати державою», думаю, добре всім все показав. Виявляється, що у Прем’єра навіть є класові вороги, оскільки кожен, хто не згоден з його політикою, автоматично стає особистим ворогом Прем’єра», – зазначила Лупова. 
На її думку, поки у більшості галузей не відбулося жодних позитивних зрушень. Зокрема, не дивлячись на декларування величезного інфраструктурного проекту будівництва доріг, їздити навіть по київських дорогах досі неприємно.
«Іноземні гості із західних країн просто над ними сміються. Що вже казати про сільські дороги та навіть державного значення. В жахливому стані перебувають траси Київ-Одеса, Київ-Харків, криворізька, миколаївська траси», – наголосила у коментарі 24 експерт.
Також вона нагадала, що, незважаючи на запевнення уряду і НБУ у стабілізації курсу гривні, падіння української валюти продовжується. Крім того, банківська система завалена: тисячі вкладників залишилися без своїх коштів, оскільки Фонд гарантування вкладів не справляється зі своїми функціями.
Крім того, непомітно і результатів реформування системи ЖКХ. Хоча Кабмін голосно заявив про підключення опалення в житлових будинках, його досі немає в багатьох приміщеннях. 
«Окрема історія з е-декларуванням. Чиновники в бесіді говорять, що заповнити електронну декларацію складно. Зникають паролі, не працюють сервери, неможливо зайти в програму. Багато хто не розуміє, як правильно заповнювати декларацію. Програма не доопрацьована, а реформа провалена», – наголосила Лупова.

Коментарi

Коментарiв