Є куди краще: нардепи оцінили півроку Гройсмана в уряді

176
Низка народних депутатів від різних партій оцінили роботу Володимира Гройсмана на посаді Прем’єр-міністра України.

На думку Мустафи Джемілєва («БПП»), в роботі чинного уряду варто відзначити тарифне питання: «Держава, мабуть, повинна надавати цільову допомогу громадянам. У нас найдешевші тарифи, у Європі ви таких цін не побачите. Інша справа, що низька зарплата. Тому є така практика, найбільш малозабезпеченим сім’ям надається адресна допомога. Якщо не буде таких тарифів, ця сфера не буде працювати, вона буде розорятися».
Як зауважив у коментарі 112 Андрій Тетерук («Народний фронт»), уряду Гройсмана не можна давати завищених оцінок: «Головне, щоб кожен старався і робив максимально можливе на своєму місці. Ми маємо прекрасні результати Кабміну. Великим досягненням України є система «ProZorro». Ми проводимо експеримент із впровадження електронного декларування. Відкриті реєстри, децентралізація, скільки всього було зроблено за 2 роки. Посол ЄС сказав, що Україна за 2 роки зробила більше, ніж за попередні 25 років. Це справедлива оцінка».
За словами Олега Березюка («Самопоміч»), роботу уряду під керівництвом Володимира Гройсмана за ці півроку слід позитивно оцінити, хоча про результати роботи в економіці поки зарано говорити.
«Поки що про результати роботи уряду конкретно в економіці говорити зарано. Фізично немає часу, щоб це побачити. Хочу відзначити позитивний момент організаційно-управлінської роботи цього уряду в порівнянні з минулим. Це не той уряд з управлінським процесом, який би я хотів бачити, Україна хотіла би бачити. Але цей уряд заглиблюється в питання у десятки разів більше попереднього», − зауважив нардеп.

Коментарi

Коментарiв