Режим Путіна вийшов на фінішну пряму до розвалу – публіцист

267
Відомий український публіцист, журналіст Віталій Портніков зауважив, що переговори між лідерами Франції, Німеччини й України щодо Донбасу без участі Росії свідчать про те, що Кремлю слід очікувати нових санкцій.

«Російський режим виявився таким, із яким неможливо домовлятися. Виявився неадекватним. І тепер головна тема переговорів – не те, як домовитися з цим режимом, а те, як на нього вплинути. Як натиснути сильніше, щоб повернути Путіна, Лаврова і інших воєнних злочинів – а в тому, що ці люди воєнні злочині не сумнівається у цивілізованому світі жодна мисляча людина – за стіл переговорів. Щоб врятувати Алеппо, врятувати Донбас. Щоб вони забралися звідусіль», – наголосив Портніков. 
За його словами, це повинно було стати важливим уроком для російської влади – і в Україні, і в Сирії Кремль уже перейшов «червону лінію», країна перетворюється у справжнього ізгоя, а питання щодо її деструктивної ролі вже обговорюють без Путіна і його представників. 
«Чи зробить Кремль необхідні висновки? Чи почне домовлятися з цивілізованим світом? Зупинить нелюдське знищення Алеппо? Забереться з Донбасу? У мене є дуже великі сумніви. Протягом останніх років російський режим демонструє свою очевидну неадекватність. І це – добре», – зауважив у статті для newsru.ua публіцист, пояснюhttp://rus.newsru.ua/columnists/17Oct2016/peregovorybezputina.htmlючи цю думку тим, що для України важливіші нові санкції проти Путіна, ніж його конструктивність. 
«Санкції – це пряма дорогу до краху агресивного режиму. І ось на Заході серйозно почали говорити про нові способи впливу – тому нехай краще запроваджують нові санкції, ніж домовляються з Путіним», – підсумував Портніков. 

Коментарi

Коментарiв