У Берліні Україна отримала дипломатичну перемогу – політолог

215
Політолог Володимир Фесенко зауважив, що на зустрічі «нормандської четвірки» України отримала дипломатичну перемогу, хоча тепер постало питання про реалізацію нових домовленостей.

За словами Фесенка, Україні на переговорах у Берліні вдалося нав’язати свою позицію, але тепер залишилося питання про те, як ці домовленості будуть виконувати.
«Дива не сталося, ніяких проривів не відбулося і не могло відбутися, бо не було для цього передумов. Але прогрес є», – зауважив політолог.
На його думку, у заявах лідерів країн «нормандської четвірки», навіть у Президента РФ Владіміра Путіна, домінувала українська позиція щодо пріоритетності виконання питань безпеки.
«Навіть Путін визнав, що основна тема, яка обговорювалася на цих переговорах – це питання безпеки, а це саме те, на чому наполягала українська сторона. Адже якщо подивитися на коментарі перед зустріччю, Путін говорив, що будуть обговорювати політичний порядок, особливий статус, але обговорювали, перш за все, питання безпеки», – цитує 24 експерта.

Коментарi

Коментарiв