В Адміністрації Президента пояснили, коли Україна отримає доступ до кордону з РФ

174
Заступник очільника Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна отримає доступ до неконтрольованої ділянки кордону з Росією на другий день після проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу. 

Відповідну заяву він зробив в ефірі ток-шоу «Право на владу». Як зауважив Єлісєєв, це передбачено Мінськими домовленостями, які були затверджені у лютому 2015 року. 
Щоправда, за його словами, до цих виборів мають бути виконані умови Мінська в частині безпеки, тобто мають бути виведені російські війська з Донбасу, а місія ОБСЄ повинна отримати постійний доступ до неконтрольованих ділянок українсько-російського кордону.
Українська правда нагадує, що в ніч на 20 жовтня цього року в Берліні понад 4 години тривали переговори «нормандської четвірки»: канцлера ФРН Ангели Меркель, Президента Франції Франсуа Олланда, Президента України Петра Порошенка і Президента РФ Владіміра Путіна.
Під час цієї зустрічі сторони домовилися розробити «дорожню карту», що стане основним документом з імплементації усіх Мінських домовленостей (від 5 вересня та меморандуму від 19 вересня 2014 року і від 12 лютого 2015 року).

Коментарi

Коментарiв