У владі досі залишилися «рєшали» − Козаченко

405
Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко пояснила, як населення ставить до люстраційного процесу і розповіла, чи є у вищій владі так звані «рєшали». 

«Рєшали» залишилися в кожному міністерстві. Я не бачила, наприклад, щоб нові міністри, які прийшли, сказали: оце схеми-схеми-схеми і зробили усе, щоб ці схеми ніколи ніде не працювали. Однак я відмічу те, що я би не працювала в органі, якому взагалі не вірю, ну таке неможливо», – зазначила Козаченко. 
Вона нагадала, що Мін’юст Відмовився від Реєстраційної служби і передало повноваження нотаріусам-реєстраторам, відкрив усі реєстри майна для всіх, всі корпоративні права для всіх.
«Треба відійти від державного регулювання, те саме повинні робити всі інші міністерства. Нам потрібно зменшувати кількість державних чиновників і потрібно всю галузь передати людям. Вони більш розумні, вони створять ринок і це не буде корупція», – підкреслила в інтерв’ю 5 каналу високопосадовець.
Крім того, коментуючи способи «народної люстрації» на кшталт зеленки чи смітника, вона зазначила, що це гнів, а не люстрація. Щоправда, Козаченко визнала, що «коли держава не наводить порядок, вона повинна бути готова до того, що самі люди будуть намагатися цей порядок наводити у спосіб, який вважають для себе доступним».
«Слово «люстрація» дуже гарне, у багатьох воно взагалі із кастрацією… І друге: пам’ятаєте, як виступав Янукович і сказав: вони хотіли люструвати мого внука. Оце увесь час перекручування оцього інституту. Ось слово люстрація, якось так гарно, пілюля-панацея – ми її вип’ємо і буде все гаразд. Люстрація – відсторонення від державної посади. Крапка. І не більше», – наголосила директор Департаменту люстрації Мін’юсту.

Коментарi

Коментарiв