Клінтон у прямому ефірі ледь не видала державну таємницю США

158
Кандидат у президенти США від Демократичної партії Ґілларі Клінтон під час останніх теледебатів могла розкрити секретну інформацію про ядерний потенціал США. Про це інформує 112

Відповідну заяву зробила американська розвідка. Йдеться про озвучений Клінтон проміжок часу між віддачею президентом США наказу про ядерний удар і приведення його в дію.


Якби Клінтон «видала» цю інформацію, це сталося би перед аудиторією як мінімум 70 мільйонів осіб, оскільки саме стільки людей дивилися фінальні теледебати між демократкою і скандальним Дональдом Трампом. 


«Не має значення, чи вірні її слова про чотири хвилини чи ні, але все, що стосується можливості нанесення удару у відповідь, як правило, засекречено», − зауважив колишній співробітник Африканського командування Дон Магуайр, додавши, що Клінтон схильна хизуватися інформацією, до якої мала доступ на посаді держсекретаря.


Представники виборчого штабу Клінтон поспішили спростувати цю інформацію, заявивши, що вона не сказала під час дебатів чого-небудь нового з приводу ядерного арсеналу США. Мовляв, це раніше з’являлося у пресі, в тому числі в наукових публікаціях.


Нагадаємо, під час фінальних теледебатів Клінтон прокоментувала згадку про ядерний потенціал США, наголосивши, що Трампу не можна довірити «тримати палець на ядерній кнопці».

Коментарi

Коментарiв