Усі бояться визнати, що «Мінськ» не вирішить конфлікту на Донбасі – політтехнолог

195
Російський політтехнолог і публіцист Станіслав Бєлковскій зауважив, що всі сторони конфлікту на Донбасі бояться зізнатися в тому, що Мінські домовленості не вирішать цієї проблеми.

За слова Бєлковского, результатів немає і від «нормандських переговорів»: «Ми маємо заморожений конфлікт, на кшталт Придністровського, це так буде сприйматись. Для Путіна зустріч у Берліні була важливою з точки зору, що Меркель таки запросила його. З точки зору змісту, це не дало нічого для вирішення конфлікту». 
Як він наголосив, Мінські домовленості були блефом заздалегідь, оскільки неможливо провести вибори в Донецькому і Луганському регіонах України за умовами  так званих ДНР і ЛНР. Крім того, передача контролю над російсько-українським кордоном, відповідно до цього документа, є можливою лише після виборів, які провести неможливо.
«Порошенко і керівництво України пішли на ці фейкові угоди, бо боялись військового вторгнення і наступу на Київ. Потім цей жах пройшов, стало зрозуміло, що загрози не було, але нічого не повернути», − підкреслив в ефірі 112 політтехнолог. 

Коментарi

Коментарiв