Путіну вже навряд чи щось допоможе – експерт

156
Російський опозиціонер, політичний експерт Константін Боровой розповів, що найбільше заважає Путіну і навіщо йому знадобилася перемога Трампа у США. 

«Схоже, що Путіну вже нічого не допоможе. Скасувати військові злочини або пом’якшити реакцію на них неможливо, так як вже включилися міжнародні механізми», – зауважив Боровой. 
За його словами, нині головною метою російського президента є втриматися при владі. Саме для цього йому потрібна перемога скандального республіканця Дональд Трампа на президентських виборах у США.
«Путіну зараз потрібні контакти, щоб зберегти свою присутність на рівні міжнародних відносин. Всім зрозуміло, що Путін – звичайний бандит, але він згоден на те, щоб різні політики продовжували робити вигляд, що він повноцінний керівник країни. Трамп йому потрібен саме для цього», – висловив думку в інтерв’ю Online.ua опозиціонер.
На його думку, щоб втриматися при владі, Путіну потрібно вирішити кілька «проблем»: «Наприклад, закріплення придбань: Крим, частина Донбасу. Потрібне зняття санкцій, незважаючи на те, що вони слабкі. Ще завдання – уникнути відповідальності за військові злочини у Сирії, Грузії, у випадку з Boeing 777».
У підсумку він зазначив, що саме таким чином Владімір Путін намагається легалізувати себе у політичній діяльності.

Коментарi

Коментарiв