Путіну потрібен маскарад про громадянську війну в Україні – Гопко

191
Народний депутат, очільниця Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко пояснила, чому насправді Президент РФ Владімір Путін погодився на зустріч у Берліні в «нормандському форматі». 

На думку Гопко, Путін був вимушений поїхати на зустріч «нормандської четвірки», оскільки він не знав, як іще можна продовжити маскарад про громадянську війну в Україні.
«Путін вимушений був їхати у Берлін, хоча йому цього не хотілося. Політичне тло було проти нього і очевидно, що він чітко усвідомлював, що далі продовжити свій маскарад про громадянську війну Україні, йому не вдасться», − зауважила в ефірі одного з українських телеканалів нардеп.
За її словами, на цьому тлі необхідно говорити про те, що під час засідання «нормандської четвірки» говорили саме про питання безпеки, а не про те, що Україна має якісь зобов’язання.
«Доки не будуть виведені російські війська, жодних виборів не буде. Оскільки є домовленості до листопада розробити дорожню карту, що означає припинення обстрілів, виведення військ, доступ місії ОБСЄ. Наше завдання – чітко прописати план як доповнення – хто несе відповідальність, які часові межі виконання», – наголосила очільниця парламентського комітету.
Крім того, вона зазначила, що нині Путіну доводиться складно, оскільки його може змусити зупинитися політика продовження санкцій: «Нинішня ситуація на сході змусила Меркель і Олланда погодитися на поліцейську місію ОБСЄ. Нині справа за нами – ми маємо прописати дії цієї місії».

Коментарi

Коментарiв