Франція і Німеччина підіграють Путіну – аналітик

174
Директор аналітичного центру Політика Микола Давидюк висловив думку, що лідери Німеччини Анґела Меркель і Франції Франсуа Олланд почали підігравати Президенту РФ Владіміру Путіну, оскільки напередодні виборів хочуть швидко закрити українське питання. 

Коментуючи результати зустрічі «нормандської четвірки» Давидюк наголосив, що вибори можна проводити лише у випадку забезпечення безпекової складової. Але, якщо безпека буде тільки на словах Путіна на кшталт «я вам обіцяю, що вони з 15:00 до 18:00 не стрілятимуть», то це не безпека, а абсурд. 
«Просто так одразу провести вибори – коли в людей тривалий час не було доступу до українських ЗМІ, і відбувалося зомбування населення, не можна. Вони проголосують за того, за кого їм скажуть. При такому підході більшість проголосує за умовного «Моторолу». Це просто будуть вибори під страхом і дулами автоматів, якими російські бойовики заганятимуть людей на дільниці», – підкреслив у коментарі 24 фахівець, додавши, що саме тому Україні необхідно мобілізуватися, стояти на своєму і добиватися реального логічного вирішення ситуації.
Також він зауважив, що окупований Донбас не повинен стати об’єктом торгу щодо вилучення Криму зі складу України.
«Схоже, що Путін саме за це сьогодні і торгується. На жаль, питання анексованого Криму не піднімалося на зустрічі, але між рядків читалося. Російський президент готовий піти на поступки на Донбасі, але не втратити обличчя. Він погодився на посилену озброєну місію ОБСЄ, але він хоче створити видимість, що все йде за його правилами», – висловив думку експерт.

Коментарi

Коментарiв