Україні доведеться повертати свої території силовими методами – Шкіряк

160
Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк спрогнозував, що рано чи пізно державі доведеться повертати свої території вже не дипломатичними, а силовими методами.

«Ми повинні прораховувати всі ризики. Сказати «Гей, вперед!» легше всього. Особисто я вважаю, що ми рано чи пізно повинні будемо військовим шляхом звільнити наші території. Я не бачу інших варіантів розвитку цієї ситуації», − наголосив Шкіряк. 
За його словами, такі ж настрої сьогодні панують і безпосередньо у війську, і в підрозділах Національної гвардії: «Наші хлопці готові йти вперед, і я як патріот – за такий сценарій. Але керівництво держави ухвалює рішення, в нас є Головнокомандувач і Генеральний штаб, і ми повинні усвідомлювати, що вони також прораховують ті чи інші ризики, можливості».
«Путін, який сьогодні перебуває в стані абсолютного психозу, після того як його обклали з усіх сторін, готовий до неадекватних рішень. Близько 70 тисяч підрозділів регулярної російської армії перебуває на кордоні. Я вже мовчу про Сумську область, і сьогодні дуже велика небезпека вторгнення і на лінії Харківської області. У нас там 300 кілометрів кордону, ми постійно там укріплюємося і бачимо кілька нових військових баз, які вони там поставили. Тому ситуація досить неоднозначна. І тут потрібно з холодним розумом підходити до вирішення цієї ситуації», − зауважив в ефірі 112 радник очільника МВС.

Коментарi

Коментарiв