Матіос пообіцяв влаштувати «міні-Ґааґу» для злочинної влади

170
Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів про ситуацію щодо провадження проти членів клану екс-президента Віктора Януковича. 

Увечері 22 жовтня в ефірі 112 Матіос повідомив, що у кримінальному провадженні проти членів клану Януковича, зокрема, Сергія Курченка та Олександра Клименка, близько 10 осіб пішли на угоди зі слідством, виконали умови цих угод і отримали вироки суду, що набули чинності. 
«Це люди, які повністю визнали свою участь як члени злочинної організації Януковича і інших – прізвища їхні відомі, дали визнавальні покази як щодо себе, так і щодо інших відомих осіб, подій і вчинків, які вони вчиняли за вказівками, за підбуренням чи з примусу керівників злочинної групи, і підтвердили свої покази у суді, який затвердив це обвинувальним вироком і призначенням покарання», – зауважив прокурор, додавши, що покаранням лише «умовно». 
За його словами, вже до кінця поточного року до суду будуть передані «справа Кацуби, справа про злочинну організацію Януковича і заочне засудження усіх (причетних)»: «Ми зробимо міні-Ґааґу в Україні для всієї злочинної влади. Більше 100 людей (будуть) у клітці».

Коментарi

Коментарiв