Денис Пашанін: Про президентські вибори і імпічмент Порошенка

213
Вчоний кіт ото аналізував епічний про*об вітчизняної дипломатії, шо зненацька матеаріалізувався на останньому норманському сходняку і хоче то прокоментувать.
Якшо винести за дужки моральні аспекти, шо мама вчили людям не брехати, то в сухому залишку «мирний план» ПеПе Сонцесяйного, загнав його самого в глухий політичний кут. Вірніше в два кути: один зовнішньо-, а другий внутрішньо-політичний. Куди не кинь – всюди клин (народна мудрість).
На скромну думку вчоного кота, на нинішній день, єдиний легітимний спосіб вислизнути з зашморгу менських договорняків, це усунути автора «мирного плану» з політичної шахівниці.
Нє, це не те шо ви подумали, є більш демократичні варіанти – добровільне складення повноважень і призначення нових президентських виборів, імпічмент в кінці кінців.
Хоча найбільш прийнятним було би ритуальне сепукку, на приклад, але де ПеПе, а де самураї, як той казав (цинічна шутка).
А чуть не забув, в сучасній інтерпретації притчі про Шаха(Хуйла), віслюка (Донбас) та Ходжу Порошенка, найслабша позиція в останнього, на другий термін, шансів в нього катма.
Будьмо уважні.

Коментарi

Коментарiв