Спікер ВРУ став на захист одіозного екс-регіонала

152
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що заарештований екс-народний депутат Партії регіонів Володимир Медяник ще 2014 року, коли почалися пов’язані з російською агресією події, став на сторону України.

Парубій наголосив, що підтримує рішення Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо можливого звільнення з-під арешту екс-народного депутата Партії регіонів Володимира Медяника. Про це інформує УНІАН.
Очільник парламенту уточнив, що в той час він, будучи секретарем Ради національної безпеки і оборони, разом тодішнім головою Служби безпеки України Валентином Наливайченком виїхали до Луганська і вели переговори про умови здачі зброї та звільнення будівлі СБУ.
«І, власне, коли постало питання про переговори і майданчик для них, то Медяник як депутат-мажоритарник від того округу сам вийшов на контакт зі мною і запропонував свій офіс для проведення переговорів. Фактично він у той складний час визначився і встав на сторону України», − підкреслив спікер ВРУ. 
Нагадаємо, Медянику інкримінують посягання на територіальну цілісність України і причетність до створення та діяльності терористичної організації «ЛНР». За словами самого колишнього нардепа, він не допускав висловлювань, спрямованих на розпалювання конфлікту на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв